Welke Haagse wethouder moet je nu voor wat hebben? Een overzicht

Haagse Wethouders Richard de Mos Rachid Guernaoui burgemeester Krikke Gemeenteraad Stadsbestuur Raadzaal van Den Haag Neo de Bono Foto Omroep West

Het is een turbulente tijd binnen de Gemeente Den Haag en voor ons als stad. Na het vertrek van de wethouders Richard de Mos, Rachid Guernaoui en nu ook burgemeester Pauline Krikke rijst de vraag al snel: Welke Haagse wethouder moet je nu voor wat hebben?

Hierbij het overzicht.

Johan Remkes is nu waarnemend burgemeester  en neemt na het aftreden van Pauline Krikke als burgemeester tijdelijk haar taken over.

Wethouder Boudewijn Revis heeft nu naast Stadsontwikkeling en Wonen ook Financiën in zijn portefeuille

Wethouder Kavita Parbhudayal is verantwoordelijk voor Zorg, Jeugd, Volksgezondheid en heeft nu ook Sport, dat voorheen in de portefeuille van De Mos zat, toebedeeld gekregen.

Wethouder Saskia Bruines is verantwoordelijk voor Onderwijs, Economie en Internationaal.

Wethouder Robert van Asten is verantwoordelijk voor Mobiliteit, Cultuur en Strategie. En Buitenruimte erbij gekregen

Wethouder Bert van Alphen is verantwoordelijk voor Armoedebestrijding en Maatschappelijke opvang, een heeft daar nu Integratie en stadsdelen bijgekregen.

Wethouder Liesbeth van Tongeren blijft wethouder van Duurzaamheid en Energietransitie.

Zie voor meer achtergrond info de website van het AD/Haagsche Courant en/of Omroep West

Auteur: Neo de Bono

Neo werkt aan inclusieve en coöperatieve stad en samenleving. En woont, werkt en kerkt als een moderne monnik in het Haagse Moerwijk

Eén gedachte over “Welke Haagse wethouder moet je nu voor wat hebben? Een overzicht”

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: