Bethel BuurtBios Vrijdag 14 november

Vrijdag 14 november as organiseren Zin in Film en BethelBoven, Serpico Film BethelBoven BuurtBios Den Haag Zin in Film Den Haag
dit seizoen voor het eerst, de BethelBuurtBios. Vrijdag 14 november staat met Serpico een ware klassieker op het programma: Al Pacino speelt op schitterende manier een New Yorkse undercover agent die eerst idealistisch, dan verbeten en tenslotte paranoïde de corruptie binnen het politiekorps aan de kaak probeert te stellen. In een visueel realistische stijl schetst regisseur Sidney Lumet dit waargebeurde verhaal.

Over BethelBuurtBios
Zin in Film en BethelBoven, dit seizoen voor het eerst, de BethelBuurtBios.
Samen kijken we op een groot scherm in een tot gezellige buurtbioscoop omgetoverde kapel. Met na afloop een borrel en een goed gesprek. Over wat we hebben gezien gehoord en gevoeld.

De films worden vertoond in het schitterende verbouwde buurt-en-kerkhuis Bethel, een locatie van STeK, Thomas Schwenckestraat 30 Den Haag.

Wanneer:   Vrijdag 14 november
Inloop:        19:30 uur
Start film:    20:00 uur
Waar:          buurt-en-kerkhuis Bethel, Thomas Schwenckestraat 30 Den Haag
(Klik hier voor een routebeschrijving)

Entree is gratis. Een vrijwillige bijdrage in de onkosten wordt op prijs gesteld.

Auteur: Neo de Bono

Neo werkt aan inclusieve en coöperatieve stad en samenleving. En woont, werkt en kerkt als een moderne monnik in het Haagse Moerwijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: